Megaron Çatı Teknolojileri

Megaron Çatı Teknolojileri

Çatıda Yeni Nesil Çözümler

1927 yılında Eskişehir’de kurulan Türkiye’nin ilk kiremit fabrikalarından olan Kılıçoğlu günümüzde yapı sektörünün önderleri arasında yer almaktadır. Kendi sektöründe liderliğini sürdüren Kılıçoğlu, mükemmel kiremit ve çatı detaylarının uzun ömürlü çözümü için kullanılan çatı sistemleri üretimi yapmaktadır. 2010 yılında dış cephe ısı yalıtımı sektörüne “İzocephe” markası ile giren Kılıçoğlu, binaların dış kabuğunu örtebilen tek marka olmuştur. “İzocephe Mantolama Sistemleri” aracılığıyla tüm detayları düşünülmüş paket çözümleri ile doğru yalıtımı müşterilerine sunan Kılıçoğlu, karbon esaslı ve binili levhası ve uluslararası kalite standartlarında üretilmiş diğer yalıtım elemanlarıyla yüksek ısı yalıtımı performansı sağlamaktadır.

Kılıçoğlu kurulduğu günden bu yana, Türkiye'nin en büyük ve modern üretim tesislerine sahip olmakla kalmamış, şu anda üretimlerini gerçekleştirdiği Eskişehir fabrikasıyla “dünyada da tek çatı altındaki sayılı kiremit üretim kapasitelerinden” birine sahip olmuştur.

2014 yılında falliyete geçen Megaron kiremit üretim tesisi ile birlikte toplam 8 milyon m2 kiremit üretim kapasitesine ulaşmıştır. Kil kiremit üretiminde Türkiye’nin lider markası olan Kılıçoğlu’nun, yeni fabrika yatırımı sayesinde, ürün yelpazesi ve çeşitliliği arttırmıştır.

Çatılarda Yeni Nesil Çözümler1 Çatılarda Yeni Nesil Çözümler2

MEGARON Çatı Teknolojileri ise ileri teknoloji ve bağlı ekipmanları, renkli ve mükemmel kiremit alternatifleri de dahil olmak üzere, tek merkezden entegre çözümler sunan yeni nesil sistemin adıdır.

MEGARON Çatı Teknolojileri, “Bu çatı altında güven var” sloganıyla yola çıkarken dört temel anlayış üzerine kuruldu:

TEKNOLOJİ “Yeni Nesil Çözümler” PROFESYONELLİK “Güvenilir ve Entegre Uygulama” ÇEŞİTLİLİK “Seçme Özgürlüğü” MÜŞTERİ ODAKLILIK “Aynı Çatı Altında”

Böylece, bu dört temeli, Kılıçoğlu’nun deneyim ve uzmanlığıyla birleştirerek sektöre yenilik getiren bir çatı teknolojileri markası doğdu. Isı ve su yalıtımı için sunduğu bütünsel çözümlerin yanında çatıda alternatif renk ve kaplama malzemesi sunan bu marka, ürün gamı içerisinde bulunan güneş panelleri ile de yenilenebilir enerji ile sıcak su ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

Çatı, tüm detayları profesyonelce çözülmesi gereken özel uzmanlık gerektiren bir yapıdır. MEGARON Çatı Teknolojileri, “Uzman Bayiler” tarafından uygulanır. Uzman Bayiler, Kılıçoğlu tarafından seçilmiş, alanında deneyim ve tecrübesiyle kendini kanıtlamış profesyonel firmalardır. Uzman Bayi, çatı ile ilgili tüm detay çözümlerini uygun alternatif ürünlerle anahtar teslim yapar.

Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri Kılıçoğlu markasının güvencesi altındadır.